Cyklisti Cyklistika Horská cyklistika Náš výber Súťaže

Pretek: KPŽ Šumava

Predposledný Júlový víkend patril ďalšiemu kolu seriálu Kolo pro život. Od Prahy sa tím presunul ku nemeckým hraniciam na českú Šumavu. Lyžiarsky areál Zadov poskytol skvelé zázemie pretekov a na pláne bol štart trasy B, ktorá mala 60km s 1600 nastúpanými výškovými metrami.

Ihneď po štarte, ako už býva zvykom sa to „napálilo“ za zavádzacím vozidlom. Prvý kopec ponúkal pre tých najrýchlejších horskú prémiu, takže o rýchly štart bolo postarané.

Z nášho tímu sa pomedzi top 20 na štarte predral dopredu Daniel Drga, ktorý postupne opäť dokázal jazdiť v balíku s tými najrýchlejšími, čo ho stálo trošku viac síl, ktoré na konci chýbali. V cieli však z toho bolo celkovo 11.miesto a 2.miesto v kategórií M19-29. Po voľne sa do pretekového režimu dostával aj Róbert Navrátil, ktoré tentokrát trošku preškolil aj náš najmladší člen výpravy Dominik Gábriš.

Chalani po tomto českom „trojkole“ odchádzajú na Slovenské preteky celkom dobre naladený a ďalším podujatím, ktoré ich preverí je už domácí MTB Horal maratón zaradený do slovenského pohára aj do bodovania ŠBOT 2021

Related posts

Pretek: ŠBOT XCM Slovenský raj-Hrabušice

Daniel Drga

Pretek: Beskidy MTB Trophy Sczyrk Poľsko

Daniel Drga

Pretek: KPŽ Dobříš

Daniel Drga

Zanechať komentár