Aktuality Cyklisti Cyklistika Horská cyklistika Náš výber Súťaže

Pretek: Beskidy MTB Trophy Sczyrk Poľsko

Etapák v Poľsku bol pre niektorých našich jazdcov takou „malou premiérou“ Prvý deň odštartoval prológom, ktorý preveril reálne technické zdatnosti nášho tímu. Prológ bol však len takým malým „predkrmom“ ktorý mal nachystať chalanov na zvyšné 3 dni.

Najrýchlejším v rámci tímu bol Vladimír Hojdík, ktorý sa dokázal prepracovať medzi TOP 20 pretekárov. Na strednej variante trate si prvé pódium pripísal medzi Juniormi Dominik Gábriš, keď dokázal v rámci kategórie vybojovať pódium. Finančné centrum team si však vďaka zložení Drga, Hojdík, Gajdoš pripísali 2. miesto medzi tímami na najdlhšej variante „Classic“


Ďalšie dni boli na programe etapy, ktoré prevyšovali 2000 nastúpanych výškových metrov a preto bolo dôležité ako si chalani rozložia sily. Každý deň sa chalani dokázali pohybovať v TOP 20 čo prinieslo v konečnom dôsledku tímový úspech v podobe 2.miesta v celkovom hodnotení na „Classic distance“


Výborny výsledok zašli Dominik Gábriš a Róbert Navrátil, ktorí dokázali vo svojej kategórii priniesť z každej etapy pódium.


Etapák v Poľsku je pre náš tím výborny výsledok a do ďalších pretekov veríme tomu, že chalani z neho vyťažia čo najviac.

Related posts

Pretek: KPŽ Šumava

Daniel Drga

Pretek: KPŽ Drásal

Daniel Drga

Pretek: XCO UCI C1 Turčianske Teplice

Daniel Drga

Zanechať komentár